Daddy's Kitchen

Par mūsu virtuvi

Ēdnīca "Daddy's Kitchen" piedāvā baudīt no vietējām, dabīgām izejvielām gatavotus ēdienus - vienkāršs, tajā pat laikā lielisks gastronomisks baudījums. Mēs augstu vērtējam vienkāršu, no svaigākajiem produktiem gatavotu ēdienu. Mums nepatīk sarežģītas kombinācijas, izsmalcināta apkalpošana un augstas cenas. Tieši tādēļ mēs izveidojām ēdnīcu "Daddy's Kitchen" - vietu, kur paši labprāt ikdienā ieturētu maltīti. Mēs cieši sadarbojamies ar vietējiem lauksaimniekiem, zvejniekiem un citiem mazajiem ražotājiem.

Apskatīt Ēdienkarti

Ciabatas maize ar tomātiem un sieru

Ja kārojas sātīgu uzkodu ar bagātīgu garšu, šī ciabatas maize būs īstā, ko izvēlēties. Lieliska gan brokastīm, gan launagam. Turklāt, tomāti sniedz papildus uzturvērtību, padarot to arī veselīgu.

Liellopa kotletes ar sīpolu lokiem

Liellopa kotletes ar sīpolu lokiem un mocarellas pildījumu gardai pusdienu maltītei. Lieliski garšos gan siltas, gan jau atdzisušas, kad tās var griezt šķēlēs un likt uz maizes.

Gaļa ar mērci un dārzeņiem

Īpaši mājīgas pusdienas un vakariņas uzburs gaļas mērce. Tā saderās, gan vārītiem, gan ceptiem, gan tvaicētiem dārzeņiem. Iepriecinās gan ģimenes mazos, gan lielos ēdājus.